Spedytor Międzynarodowy – Siedlce

Zakres obowiązków:

  • Realizacja i bieżąca obsługa krajowych i międzynarodowych przewozów drobnicowych i całopojazdowych
  • Rozwój i pozyskiwanie kontaktów handlowych z klientami oraz przewoźnikami
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń
  • Monitorowanie realizowanych zleceń
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
  • Współpraca z pozostałymi Biurami i Oddziałami Spółki;
  • Raportowanie z podejmowanych działań;

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora  (wymagane)
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Znajomość krajowego rynku transportowego
  • Znajomość topografii Polski i Europy
  • Znajomość języka angielskiego (wymagane)
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność w budowaniu długofalowej współpracy z klientami i podwykonawcami
  • Zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze

Jak złożyć dokumenty

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@dtwl.pl
Zgłoszenie powinno zawierać CV. Mile widziany list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

dofinansowanie DTW Logistics