Spedytor Międzynarodowy – Chłodnie

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: SM/W

Opis stanowiska:

  • Realizacja i bieżąca obsługa przewozów międzynarodowych.
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych.
  • Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych.
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.
  • Rozwój kontaktów handlowych z klientami i przewoźnikami.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora (wymagane).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Znajomość rynku transportu.
  • Doświadczenie w zakresie organizacji ładunków LTL i FTL.
  • Znajomość rynku przewozów chłodniczych mile widziana.
  • Umiejętność budowania długofalowej współpracy z klientami i podwykonawcami.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze.
  • Szeroki pakiet benefitów.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna prześlij nam swoje CV z dopiskiem SM/W.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DTW LOGISTICS Spółka z o.o Sp. k.

dofinansowanie DTW Logistics